AYDIN İL MEM ARGE
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluş yıl dönümü olan bugünü geleceğimizin teminatı olan çocuklara armağan eden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyoruz. Atatürk'ün çocuklarımıza olan güveninin ve ümidinin simgesi olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın tüm dünyaya ve ulusumuza kutlu olmasını diliyoruz.![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun](/meb_iys_dosyalar/2021_04/23143325_632bc4c86d7f45aab0cb58f6cdb324a1.jpg)