AYDIN İL MEM ARGE

AYDIN´IN MUCİTLERİ ARANIYOR

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) Projesi kapsamında düzenlenen “Aydın’ın Mucitleri Aranıyor” Yarışması  Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji teması ile proje yarışması olarak düzenlenmektedir.
AYDIN´IN MUCİTLERİ ARANIYOR

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde eğitim gören öğrencilere göre kategorilere ayrılmış olan bu yarışmamızın temel amacı, bilimi sevdirmek, enerji verimliliği konusunda farkındalık yaratmak, analitik ve bilimsel düşünce yapısına sahip bireyler yetişmesine katkı sağlamaktır.

Yarışmanın ana teması “Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji” olarak belirlenmiştir. Yarışmaya başvuruda bulunacak olan projelerin bu temada çalışmalarını yürütmeleri beklenmektedir.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ nün yürütmekte olduğu STEM Projesi kapsamında, geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek, bilime olan ilgiyi artırmak amacıyla düzenlenen bu yarışma ile değerli bilim severleri, projeleri ile aramızda görmek istiyoruz.

Tüm Bilim Severlere Başarılar Dileriz.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Ekibi

 

“AYDIN’IN MUCİTLERİ ARANIYOR” Enerji Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Temalı

 

Proje Yarışma Kitapçığı ve Şartnamesi 

PROJE BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

 YARIŞMA AFİŞİ 

18-12-2017

 

Meşrutiyet Mahallesi Kültür Caddesi No 20 Efeler/AYDIN - (0256) 215 1028 (Dahili 1002/1003/1004/1005/1006/1007)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.