AYDIN İL MEM ARGE
Efeler Diyarı'nda eTwinning Buluşmaları - 2022 Yılı eTwinning Kalite Etiketi Başvuru Süreci
eTwinning Aydın ekibimiz tarafından düzenlenen Efeler Diyarı'nda eTwinning Buluşmaları isimli çevrimiçi eğitim serisinde 15 Mart 2022 tarihinde saat 20.30'da eTwinning Aydın İl Koordinatörü Birsen Karamanlı ve Nazilli İlçe Temsilcisi Aydın İmrak tarafından '2022 Yılı eTwinning Kalite Etiketi Başvuru Süreci' konulu bir eğitim düzenlenmiştir. Katılım sağlayan tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, projelerinde başarılar dileriz.![Efeler Diyarı'nda eTwinning Buluşmaları - 2022 Yılı eTwinning Kalite Etiketi Başvuru Süreci](/meb_iys_dosyalar/2022_03/18185741_eTwinning_AydYn_EYitim_Posterleri_1.jpg)