AYDIN İL MEM ARGE
Efeler Diyarı'nda eTwinning Buluşmaları Temel Enneagram Eğitimi İle Başlıyor
İlimizin eTwinning projelerinde her geçen yıl yükselen başarı grafiğine bu yılda yenilerini eklemek adına Müdürlüğümüz Ar-Ge birimi eTwinning Aydın ekibimiz tarafından 'Efeler Diyarı'nda eTwinning Buluşmaları' başlığı altında çevrim içi eğitimler düzenlenmeye başlayacaktır.![Efeler Diyarı'nda eTwinning Buluşmaları Temel Enneagram Eğitimi İle Başlıyor](/meb_iys_dosyalar/2021_12/02130936_eTwinning_AydYn_Posterleri.jpg)
İlk eğitim 2 Aralık 2021 Perşembe akşamı 'Temel Enneagram Eğitimi' başlığıyla eTwinning Afyon İl Koordinatörü Sayın Nursefa KESKİN tarafından gerçekleştirilecektir.
Toplantıya katılım sağlamak için aşağıdaki Zoom bilgilerini kullanabilirsiniz.
Zoom ID: 669 618 24 97
Şifre: eTwAydin09