AYDIN İL MEM ARGE
ERASMUS+ KA220SCH Projesi Hibe Almaya Hak Kazanmıştır.
Koordinatörlüğünü Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, yürütücülüğünü Egitim Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Bertan AKYOL' un gerçekleştireceği "Sürdürülebilir Sosyal Adalet için Hayat Boyu Öğrenme: Mülteci ve Göçmenlerle Başlayan Çevrimiçi Hayat Boyu Öğrenme Okulu" başlıklı Erasmus+ K220 SCH projesi 120.000 avro hibe ile desteklenmeye hak kazanmıştır. Projede Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile İspanya, Slovenya ve Litvanya'dan kuruluşlar ortak olarak yer almıştır.![ERASMUS+ KA220SCH Projesi Hibe Almaya Hak Kazanmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2023_09/25134945_2237-A_-_Yatay.jpg)