AYDIN İL MEM ARGE
eTwinning Aydın - 2018 - 2019 Kalite Etiketleri ve Türkiye Özel Ödülleri Töreni
2018 - 2019 Eğitim - Öğretim döneminde yürütmüş oldukları başarılı eTwinning projeleri sonucunda Ulusal ve Avrupa kalite etiketleri ile eTwinning Türkiye Özel Ödülleri almaya hak kazanan değerli öğretmenlerimiz için 6 Ocak 2021 saat 14.00'de Aydın İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ve Aydın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Mehmet ATAY'ın da katılımlarıyla onurlandıracakları bir çevrimiçi ödül töreni düzenlenecektir. Ödül töreni Zoom üzerinden gerçekleştirilecek ve Zoom ID ve Şifresi ilimiz WhatsApp gruplarından paylaşılacaktır.![eTwinning Aydın - 2018 - 2019 Kalite Etiketleri ve Türkiye Özel Ödülleri Töreni](/meb_iys_dosyalar/2021_01/05233219_eTwinning_AydYn_-_2018_-_2019_Kalite_Etiketleri_ve_Turkiye_Ozel_Odulleri_Toreni_-_Intro.mp4_000011711.jpg)