AYDIN İL MEM ARGE
Göstergebilim Işığında Latmos'ta Doğa, Kültür ve Yaşam Üçgeni: Doğayla Bağını Yeniden Kur TÜBİTAK 4005 Projesi
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ve Müdürlüğümüzün ortaklaşa hazırlamış oldukları 'Göstergebilim Işığında Latmos'ta Doğa, Kültür ve Yaşam Üçgeni: Doğayla Bağını Yeniden Kur' projesi TÜBİTAK tarafından 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Projeleri ile Sosyal ve Beşeri Bilimler ve Doğa Bilimleri 2020-2021 çağrı dönemi kapsamında desteklenmeye değer bulunmuştur.![Göstergebilim Işığında Latmos'ta Doğa, Kültür ve Yaşam Üçgeni: Doğayla Bağını Yeniden Kur TÜBİTAK 4005 Projesi](/meb_iys_dosyalar/2021_06/13172921_199252411_546881680027269_5301307034009452240_n.jpg)