AYDIN İL MEM ARGE

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un Kurban Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ'un Kurban Bayramı Mesajı

Kırılan gönüllerin onarılacağı, dargınlıkların unutulacağı, birlik ve beraberlik içerisinde idrak edeceğimiz bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Yüce Rabbimizin, "De ki: Şüphesiz benim namazım, kurbanım, hayatım ve ölümüm, âlemlerin Rabbi olan Allah içindir." buyruğuna yürekten bağlılığın ifadesi ve Cenâb-ı Hakkın muttaki kullarına ihsanı olan Kurban Bayramı, aynı zamanda hatırlama ve hatırlanma zamanı olarak tezahür eder. En güzel paylaşma zamanı olan bu mübarek gün; bizlere komşularımız, akrabalarımız, yoksullarımız ile yetim ve ihtiyaç sahiplerine gönülden ulaşmamıza da vesile olur.

Yüce Allah'ın Hz.İsmail'in sabır ve teslimiyetini kuşananlara ikramı olan Kurban Bayramımızın; çocuklarımız ve gençlerimizi bayramın manevi ikliminden mahrum bırakmayacağımız, sıla-i rahim ile büyüklerimizin hayır dualarını alarak hatırlarını gözeteceğimiz ve hanelerimizin bereketiyle şenleneceği bir bayram olmasını temenni ederken, milletimizin ve İslam âleminin huzuruna vesile kılmasını Cenâb-ı Hak'tan niyaz ediyorum.

Bayramımız mübarek olsun.
 

Seyfullah OKUMUŞ

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü

Meşrutiyet Mahallesi Kültür Caddesi No 20 Efeler/AYDIN - (0256) 215 1028 (Dahili 1002/1003/1004/1005/1006/1007)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.