AYDIN İL MEM ARGE
KA229 Projeleri Yaygınlaştırma Konferansı
Yeni projelere yelken açmaya hazır mısınız? 2019 yılı KA229 Okullar Arası Değişim Ortaklıkları alanında proje yürütmekte olan okullarımız önümüzdeki dönem başvurularına motivasyon kaynağı olması ve yaygınlaştırma yapmak amacıyla 18 Ocak 2021 Pazartesi günü saat 15.00'te projelerini tanıtacaklardır. e-Konferans, Aydın İl Mem Ar-ge YouTube kanalımız üzerinden canlı yayınlanacaktır.Tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizin katılımlarını bekliyoruz.#HerŞeyAydınİçin![KA229 Projeleri Yaygınlaştırma Konferansı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/12202548_WhatsApp_Image_2021-01-12_at_15.27.50.jpg)