AYDIN İL MEM ARGE

Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitimi Gerçekleşti

17 Ekim 2019 tarihinde Aydın İl Milli Eğitim Müdürülüğü ile Güney Ege Kalkınma Ajansı arasında imzalanan sözleşme doğrultusunda 21-22 Aralık 2019 tarihlerinde Aydın Efeler Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu toplantı salonunda 30 öğretmen ve yöneticinin katılımıyla "Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitimi" gerçekleşti.
Proje Döngüsü ve Yönetimi Eğitimi Gerçekleşti

Güney Ege Kalkınma Ajansı bölgedeki yerel aktörlerin bölgesel kalkınma açısından önem arz eden, ancak kurumsal kapasite eksikliği nedeniyle hazırlık ve uygulama aşamalarında sıkıntı ile karşılaşılan çalışmalarına destek sağlamak amacıyla Teknik Destek Programını yürütmektedir. GEKA Teknik destek programı kapsamında Temmuz-Ağustos döneminde Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan teknik destek talebi kabul edilmiş, sözleşmenin imzalanmasını mütakiben  21-22 Aralık 2019 tarihinde  eğitim faaliyeti gerçekleştirilmiştir. Kurumlarında proje çalışmalarında aktif görev alan 30 öğretmen ve yöneticinin katılımıyla gerçekleşen eğitim faaliyetinde eğitmen olarak uzman Petek ÜZÜLMEZ yer almıştır.

Eğitimin İçeriği şu şekildedir:

Proje Yönetimi Nedir?

Proje Yönetim Bilgi Alanları

Proje ve Geliştirme Yaşam Döngüleri

Projelerde Organizasyon Yapıları

Proje Yönetim Ofisi

Proje Paydaşları

Proje Başlatma Süreçleri

Planlama Süreci

Yürütme Süreci

İzleme ve Kontrol Süreci

Kapanış Süreci

Fotoğraflar için lütfen tıklayınız

Meşrutiyet Mahallesi Kültür Caddesi No 20 Efeler/AYDIN - (0256) 215 1028 (Dahili 1002/1003/1004/1005/1006/1007)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.