AYDIN İL MEM ARGE
TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri'nde Bölge Yarışmasına Aydın'dan 5 Proje
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından bu yıl on beşincisi düzenlenen Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında ön değerlendirmeyi geçen ve bölge yarışmalarına katılmaya hak kazanan projeler belirlenmiştir.![TÜBİTAK 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri'nde Bölge Yarışmasına Aydın'dan 5 Proje](/meb_iys_dosyalar/2021_05/12163818_10.jpg)
İlimizden Koçarlı İmam Hatip Ortaokulu (2), TED Ege Koleji Ortaokulu (2) ve Kuşadası Bahçeşehir Ortaokulu (1) olmak üzere toplamda 5 proje bölge yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır.
Bölgesel proje değerlendirmelerinin 15 ? 16 Haziran 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapılması planlanmaktadır. Yarışmalara başvuru yapan tüm okulları tebrik eder, bölge değerlendirmesine katılacak öğrencilerimize başarılar dileriz.