AYDIN İL MEM ARGE

Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesi Değerlendirme Sonuçları

Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesi Değerlendirme Sonuçları

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen  Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesi kapsamında öğretmenlerimizin paylaştığı çalışmaların değerlendirme işlemleri tamamlanarak sonuç listesi yayınlanmıştır.

Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesine Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi ve Spor, Müzik, Teknoloji ve Tasarım, Beden Eğitimi ve Oyun derslerinde Aydın genelinden toplam 36 başvuru gerçekleşmiş, Ar-Ge birimi görevlilerinden oluşan komisyonun incelemesi sonucunda projelerin tamamı değerlendirilmeye uygun görülmüştür. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesinde görev yapan alanında uzman akademisyenlerin değerlendirmeleri sonucunda 23 proje kabul edilmiş ve arşiv çalışmasına dâhil edilmesi kararlaştırılmıştır.

Değerlendirme sonucunda arşiv oluşturulmasına karar verilmiş olan çalışmalardan derleme yapılarak doküman haline getirilecek, fiziki ve elektronik ortamda ilgililerle paylaşılacaktır. Proje yönergesine uygun olarak sürecin ilerleyişi ile ilgili, çalışmaları kabul edilen öğretmenlerimize ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.

Salgın sürecinde yaşanan olumsuz şartlara rağmen özveriyle yaklaşarak çalışmalarını paylaşan tüm öğretmenlerimize teşekkür eder, değerlendirme sonucunda kabul edilen çalışmaların sahibi öğretmenlerimizi tebrik ederiz. Projenin İnceleme Komisyonunda görev alan Ar-Ge Birimi görevlileri Seçkin SELİMOĞLU (Üye), Ahmet GÜDER (Üye), Sinem DAL (Üye), Bilgehan BULUT (Başkan) ile Değerlendirme Komisyonunda görev alan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ATAY (Başkan), ADÜ Eğitim Fakültesi öğretim üyeleri Doç. Dr. Reyhan DEMİR (Üye), Doç. Dr. Sadullah Serkan ŞEKER (Üye), Doç. Dr. Meltem YALIN UÇAR (Üye) ve Dr. Öğr. Üyesi Serdar ÇİFTÇİ'ye (Üye) desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. 

 

Değerlendirme sonuç listesi için tıklayınız.

Meşrutiyet Mahallesi Kültür Caddesi No 20 Efeler/AYDIN - (0256) 215 1028 (Dahili 1002/1003/1004/1005/1006/1007)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.